O firmie


Firma produkcyjna „Dobosz” jest firmą rodzinną działającą na rynku od 20 lat. Z biegiem lat intensywnie rozrastała się, powiększając swoje moce przerobowe o coraz to nowsze linie produkcyjne. Dziś firma „Dobosz” jest nowoczesnym przedsiębiorstwem produkcyjnym, w którym zatrudnienie znajduje 300 osób. Dynamiczny rozwój firmy spowodował, że posiadamy bardzo szeroki asortyment produktów o wysokiej jakości.

Należą do nich m.in.: Krówki, Toffi, Irysy, Krówka w czekoladzie, Toffi czekoladowe, Cukierki orzechowe, Sługusy, Mleczko, Mleczko baton, Praliny, Piankogalaretka, Galaretka w czekoladzie, Galaretka w cukrze, Śliwka w czekoladzie, Morela w czekoladzie, Wiśniowe w czekoladzie, Kokosowe w czekoladzie, Trufla nadziewana, Trufla luksusowa, Leśne Michaśki, Mieszanka pomorska.

Dzięki szerokiej ofercie i wysokiej jakości produktów konkurujemy z dużym powodzeniem z największymi producentami słodyczy w Polsce i na świecie. Nasze produkty eksportujemy nie tylko do krajów Unii Europejskiej, ale także do takich państw jak: Australia, Izrael, Afganistan, Pakistan oraz do Azji. Najważniejszym celem firmy jest zapewnienie wysokiej jakości produkowanych wyrobów ku zadowoleniu wszystkich klientów. Firma działa zgodnie z systemem HACCP ISO 9001 oraz Certyfikatem Koszerności.

Jesteśmy wyróżnieni wieloma nagrodami: W 2002 i 2003 roku na Targach Spożywczych w Poznaniu otrzymaliśmy II nagrodę – Srebrne ostrogi oraz I Nagrodę – Złotą Podkowę. W 2005 roku firma otrzymała honorowe odznaczenie od Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a w 2011 nagrodę „Perła biznesu”.